סדנאות ותכניות אחרות

אכילה ממכרת אינה בעיה של כח רצון, וגם לא של "בחירות לא נכונות", אלא בעיה ביוכימית אשר משפיעה על הגוף ועל המוח. בסדנאות הקבוצתיות, ובתכנית הליווי האישי  תלמדו לעומק מהם התהליכים שגורמים לרבים מאתנו לאכול בצורה פוגעת, למרות שאנו רוצים אחרת ומודעים לתוצאות. יש דרך לצאת מזה! התכנית מבוססת על מדעי המוח ונבנתה על סמך שנים של מחקר ולימוד אצל המומחים המובילים בעולם שמטפלים בהתמכרות לסוכר.  

הדרכים שבהם אני יכולה לעזור לך:

תכנית ייחודית בת 10 מפגשים אישיים של שעה עם ציפי ליבנה, אחות מוסמכת ומומחית להתמכרות לסוכר.
ציפי הוכשרה ע"י המובילים בעולם בתחום זה שהולך ומתפתח . היעוץ מבוסס על המחקרים המדעיים המעודכנים ביותר ועל שיטות מוכחות לטיפול באכילה ממכרת. 
הליווי מותאם אישית  ויוביל אתכם לשינוי משמעותי ביחס לאכילה ושחרור מ"מכונת הכביסה" בראש סביב נושא האוכל. התכנית מחולקת ל 3 שלבים. קודם רוכשים ידע מעמיק על ההתמכרות לסוכר. בשלב השני מקבלים תכנית לשקם את הביוכימיה של המוח שכוללת תכנית אכילה כללית. ציפי עובדת בצמוד על דיאטנית קלינית כדי לשמור על בריאותכם ורמה מקצועית גבוהה ביותר. בשלב השלישי רוכשים כלים להמשיך בדרך לכל החיים. 
עם ליווי צמוד אשר מותאם לקצב ולצרכים האישיים שלך, אפשר לעבור שינוי משמעותי באווירה תומכת, חיובית ופרטית.

אני מזמינה אתכם ללמוד לחיות במשקל בריא ובראש חופשי. 

רוצה אבל הלו"ז שלך צפוף? תכנית הליווי ניתנת גם דרך האינטרנט מבלי לצאת מהבית. 

הסדנה של תזונה נבונה בנויה מ-8 מפגשים של שעתיים, פעם בשבוע ובקבוצות אינטימיות של 6-12 משתתפים בלבד.
בקבוצה קטנה ותומכת עוברים תהליך משנה חיים.
הסדנה מתנהלת באוירה קלילה וחיובית; לומדים על השפעות האוכל על הגוף והמוח שלנו, תופעת ההתמכרות, מלכודת העונג, מיהו ה"גולם מארץ בא לי" ואיך אפשר גם לנצח אותו.

במהלך הסדנה כל משתתפ/ת מקבל/ת אף 2 פגישות אישיות באורך של כחצי שעה, זאת לבנייה של תכנית אכילה ובנוסף התאמת תכנית המשך לקראת סיום הסדנה.
הפגישה האחרונה היא ארוחת ערב משותפת חוויתית ומיוחדת.

רוצה לחסוך? ארגנ/י אצלך סדנה של 6 משתתפים/ות לפחות ותזכה ב25% הנחה מהמחיר.

בקרוב תפתח קבוצה אינטרנטית ראשונה במחיר היכרות. רוצה מידע להרשמה כשתפתח?

הרצאות מרתקות בנושא תזונה נבונה והתמכרות לאוכל. בהרצאות תלמדו באווירה קלילה למה אנו משמינים למרות שאנו יודעים מה בריא לאכול? מיהו ה"גולם מארץ בא-לי" ומה זו בכלל התמכרות לאוכל?

בנוסף תקבלו מציפי טיפים מעשיים שיעזרו לכם לשפר את התזונה בחיי היום-יום.

סדנאות חצי יום לקהל הרחב המעניקות כלים פרקטיים להתמודדות עם הסביבה התזונתית של המאה ה-21, כולל הבנה מעמיקה של השפעת האוכל על הגוף והמוח, איך לקרוא תווית מזון, עריכה של קניות בסופר בתבונה והתרומה של תעשיית המזון לתופעת ההשמנה.
סדנה זו כוללת 4 שעות מרתקות שלאחריהן תסתכלו על מאכלים מתועשים בצורה אחרת לגמרי ותגיעו להבנות חדשות אודות הסביבה התזונתית של ימינו. 

הדרכה לצוותים רפואיים אודות המדע, המחקרים והטיפולים בהתמכרות לאוכל ומידע בנוגע להתפתחות התחום.

אז איך התהליך עובד?

דבר ראשון:

ניקיון הגוף / גמילה

רוב האנשים שבאים לתזונה נבונה יודעים מה בריא לאכול, הבעיה היא יישום כל הידע הנפלא שצברו במשך השנים. בתזונה נבונה אנו מאמינים שהדרך להגיע לחיים רזים בריאים וחופשיים, היא קודם כל טיהור וגמילה מהסוכרים, הפחמימות הפשוטות ושאר המאכלים הממכרים.

תהליך זה מחזיר את הגוף והנפש למצב מאוזן – בסוף תקופת הניקיון המחשבה בהירה יותר, השינה טובה יותר, רמות האנרגיה עולות, בלוטות הטעם ש"נחטפו" חוזרות לעבוד כראוי ולאוכל טבעי ובריא יש טעם נהדר.

חשוב לציין שבתזונה נבונה התפריט אינו נבנה בשיטת "סרט נע". כאן תקבל/י תכנית אכילה מותאמת אישית לאורח החיים ולטעם שלך. 

ואז...

מודעות וחינוך

ידע זה כח וחשוב להבין את השפעת הסוכר והמאכלים המתועשים על המוח ועל גוף האדם, זאת כדי להשתחרר מהתלות במאכלים אלו. בתזונה נבונה לומדים לעומק מהי התמכרות בכלל ולאוכל בפרט ואיך היא משפיעה על הגוף, הרגש והחשיבה. כבר באמצע התהליך רבים חווים שינוי תפיסה משמעותי.

עובדים על הראש, לא על הקלוריות

בשיטת תזונה נבונה, רוכשים הרגלים ואסטרטגיות בכדי לחיות ללא צורך ב"שימוש" בסוכר ואכילה כפייתית. המטרה היא לאמץ מודעות אחרת לגבי מה ואיך אוכלים. עם תזונה נבונה לא עושים דיאטה, לא מתאפקים ולא חיים בחסך. עוברים תהליך שמשחרר מהאובססיה.

תכנית המשך מותאמת אישית​

כדי לאכול בתבונה למשך כל החיים, חשוב לבנות תכנית שתשמר את השינוי. הלקוחות של תזונה נבונה מסיימים את התהליך מצויידים בתכנית המשך מותאמת אישית אשר תלווה אותם למשך החיים החדשים שלהם.

ציפי ליבנה, מייסדת ובעלת תזונה נבונה, מזמינה אותך לתהליך המטפל באובססיה סביב אוכל ונותן לך את כל הכלים והליווי לחיים רזים, שמחים וחופשיים.

אירועים אחרונים

21.2.18

פתח תקוה, הצריף של ברבנר

14.3.18

קאנטרי קהילתי נווה שרת

27.8.18

מצפה נטופה

11.3.18

קיבוץ בית רימון

25.3.18

ערב נשים, מצפה נטופה

10.4.18

מועדון חיים בריאים

31.5.18

מועדון לילד ולמשפחה, כפר ורדים

4.6.18

קיבוץ יפתח