מה היא "שיטת ה- י.ע.ד"?

שיטת ה -י.ע.ד. פותחה ע"י ציפי ליבנה, אחות מוסמכת ומומחית להתמכרות לסוכר. היא מבוססת על מדעי המוח, המחקרים בתחום ההתמכרות לאוכל ושיטות טיפול המקובלות בעולם. בתכנית לפי שיטת היעד ישנם שלושה שלבים שיעזרו לכם להיגמל מסוכרים, קמחים, ומאכלים ממכרים אחרים.

אפשר להגיע ליעד ולחיות במשקל בריא ובראש חופשי י.ע.ד הם ראשי תיבות לשלושת השלבים: ידע, עמודים ודפוסי חשיבה ופעולה

ידע: בשלב הראשון נבנה את היסודות ונתחיל להתייחס לאוכל אחרת ממה שהייתם רגילים. תלמדו מהי השפעת הסוכר ומאכלים שונים על המוח והגוף. 

עמודים: תקבלו סט של ארבעה כללים שישמרו עליכם מאכילה ממכרת אם אתם תשמרו עליהם. אלו ארבעת עמודי התווך של תכנית האכילה.  

אחרי שהבנתם מה זה סוכר וקמח, למה הם לא טובים לכם, על אלו כללים אתם צריכים לשמור ואיך בדיוק לאכול, אתם תקבלו כלים איך להמשיך בדרך הזו ואיך לשמר אותה לכל החיים.  תבינו איזה פעאת השינוי החשיבתי שמתרחשת ואת ההרגלים החדשים ששומרים על משקל גוף בריא וראש שקט וחופשי ממחשבות אובססיביות סביב האוכל.  

הלקוחות שלי יורדים במשקל וההרזיה היא משנית למטרה העיקרית של חיי חופש באוכל. בשיטה הזו לא רעבים. הלקוחות שלי מרגישים מסופקים עם הרבה אוכל בריא ומזין. 

התהליך בשיטת ה-י.ע.ד. מראה לכם את הדרך לחיות חיים בגוף במידה הנכונה ובראש נקי מהמחשבות האין-סופיות סביב האוכל דיאטות, משקל ודימוי גוף.

ניתן לעבור תהליך דרך יעוץ אישי, בתהליך פרטי זוגי ייחודי עם בן/בת הזוג, ובסדנאות קבוצתיות שנערכות במקומות שונים בארץ ודרך האינטרנט. 

אודות ציפי ליבנה

DSC_8898