על סדנת "לחיות במשקל בריא וראש חופשי"

משקל בריא בראש חופשי"- זאת לא עוד דיאטה שמרזים מרזים ומשמינים עוד יותר! הסוד הוא אורח חיים בריא, שינוי הרגלים והרבה סבלנות- אצלי למשל, חוץ מהירידה במשקל של 10 ק"ג מאז אוקטובר האחרון, קיבלתי שתי מתנות: התפטרתי מעייפות כרונית וקיבלתי שלווה שלא היתה לי קודם- תנסו ותווכחו! תודה לציפי על הליווי!               

זה להוסיף במקום האחרון בזכות ההשתתפות בקבוצה של ציפי, הצלחתי לעשות מהפך תזונתי ולהשתחרר מהסוכר ומאכלים סוכרתיים. ירדתי עד כה 8 ק"ג ובדיקות הדם שלי שהיו טרום סוכרתי כבר חזרו לנורמה תוך חודשים ספורים! לעשות את התהליך בתוך קבוצה היה לי משמעותי מאד.

במפגש הראשון כבר יוצאים נלהבים – זה לא אני, אני לא חלשה או לא מצליחה,  זה תהליך ביוכימי אצלי במוח!! 

ממשיכים ורואים עד כמה הכל נכון, עד כמה זה עובד עלי, והכל באוירה מכילה, ומבינה. ואז יש את השקט, הראש החופשי, בלי חישובים ומס' קלוריות. המשקל אמנם משני לפי המנחה אבל גם זה מגיע , או לפחות בדרך לשם- 8 מפגשים הסתיימו וכבר ירדתי 5 ק"ג!! ופרט למשקל התחושה היא טובה, הקלה בתפיחות שהייתה, קלות בתנועה והרגשה טובה עם עצמי ואיך שאני נראית.

 תודה ציפי, זה שינוי באיכות חיים ולא רק המס' שעל המשקל

א.ת. מרץ 2019

ב.ה. פברואר 2019

ת.פ. מרץ 2019

וואוו וואוו וואוו!! נהניתי כל כך. זה היה מרתק!! אהבתי את ההסברים הברורים, את הדוגמאות ואת הצחוקים שאת מכניסה מדי פעם. את מביאה איתך לאורך כל הסדנה את ההרגשה ואת המסר – קבלי את עצמך באהבה. עבורי זה פותר חצי מהבעיה במשפט אחד. פשוט להיפטר לגמרי מרגשות האשמה.  

הדבר המשמעותי ביותר בתהליך המעורר חיים עומד בראש ובראשונה על יכולתך להעביר את כל הידע העצום שלך בתחום. האמונה הגדולה בכל אחת ואחת בקבוצה שנגע בי באופן אישי מאד, זה היכולת להבין שזה אפשרי. לצאת מהמקום המצומצם שהייתי בו כל החיים בנושא אורח חיים בריאושזה אפשרי!! להתייחס לאוכל בכבוד שמשפיע ישירות על מה שנכנס לפה ויש לזה השפעה ישירה אפילו על המחשבה הבהירה במיקוד ובניקיון הנפש.                

הסדנא נתנה לי כח להבין, רצון להמשיך ושמחה. בפעם הראשונה בחיי הבנתי לעומק מה המשמעות של התמכרות למתוק ומה זה עושה לי ולנפש שלי! לרגע לא חשבתי שארגיש הקלה, שמחה ורעננות כל כך גדולה בלי המתוק שאליו הייתי רגילה!!

תודה ענקית לציפי המדהימה

א.ג., יוני 2018

כ.פ. יוני 2018

א.א. יוני 2018

מה אומרים על ההרצאות

על ההרצאה "משחקי הרעב"

שמעתי המון הרצאות על תזונה – זאת הייתה הטובה ביותר

איילת חקלאי, עמותת דור לדור. מרץ 2018

על ההרצאה "מר-מתוק, מיומנה של מכורה לאוכל"

הרצאה מעניינת מההתחלה ועד הסוף, למדתי דברים חדשים

נ.ר., מרכז נווה שרת, תל אביב. פברואר 2018

על הרצאה וסדנה קבוצתית

אני אחראית המועדון כבר 12 שנה וזאת ההרצאה הטובה ביותר ששמעתי כאן

הילה, מועדון בית חם, יפתח. יוני 2018