סדנאות ותכניות אחרות

אכילה ממכרת אינה בעיה של כח רצון וגם לא של "בחירות לא נכונות", אלא בעיה ביוכימית אשר משפיעה על הגוף ועל המוח. בסדנאות הקבוצתיות, ובתכנית הליווי האישי  תלמדו לעומק מהם התהליכים שגורמים לרבים מאתנו לאכול בצורה פוגעת, למרות שאנו רוצים אחרת ומודעים לתוצאות. יש דרך לצאת מזה! התכנית מבוססת על מדעי המוח ונבנתה על סמך שנים של מחקר ולימוד אצל המומחים המובילים בעולם שמטפלים בהתמכרות לאוכל.  

המטרה שלי לעזור לאנשים
להשתחרר מהאכילה הממכרת
ולהעניק ידע לציבור הרחב ולאנשי מקצוע:

איך מגיעים ל-"י.ע.ד." של משקל בריא וראש חופשי?

י.ע.ד - ידע, עמודי התווך, דפוסי חשיבה ופעולה

שיטת ה - "י.ע.ד."
ידע, עמודי תווך ודפוסי חשיבה והתנהגות

רוב האנשים שבאים לתכניות שלי יודעים מה בריא לאכול. הבעיה היא שהם מתקשים ליישם את כל הידע הנפלא שצברו במשך השנים. במקרים רבים הם אינם מסוגלים לאכול "במידה", ובמיוחד מאכלים עתירי סוכר וקמח. לפעמים מתפתחת התמכרות של ממש – כמו לסיגריות, לאלכוהול ולסמים. כאשר מדובר על אכילה ממכרת, הדרך הנכונה ביותר לחיות במשקל בריא ובראש חופשי היא להמנע לחלוטין מהמאכלים הממכרים. 

נכון, לרבים זה ממש לא פשוט.

לאחר שנים של תחקיר מדעי ולימודים מהמטפלים המובילים בעולם בתחום ההתמכרות לאוכל, פיתחתי תכנית ברורה ושיטתית שמאפשרת לחיות בחופש מאכילה ממכרת ומהמחשבות האין-סופיות סביב האוכל. 

תהליך זה מורכב משלושה שלבים ומטרתו להחזיר את הגוף והנפש למצב מאוזן. הירידה במשקל משנית לתהליך ונשמרת לטווח הארוך. 

בשיטת ה – "י.ע.ד." מקבלים הרבה יותר מהרזיה! המחשבה הופכת לבהירה יותר, השינה משתפרת, רמות האנרגיה עולות, אוכל בריא נהיה טעים, וקיימת הרגשה של שלווה פנימית. 

התהליך כולל קבלת הנחיות לאכילה המותאמת אישית לאורח החיים ולטעם של כל אחת ואחד. לא רעבים ולא מרגישים מסכנים. לומדים איך לאכול בצורה שמשקמת את הביוכימיה של המוח  

איך זה קורה?

מודעות וחינוך

ידע זה כח וחשוב להבין את השפעת הסוכר והמאכלים המתועשים על המוח ועל גוף האדם, זאת כדי להשתחרר מהתלות במאכלים אלו. לומדים לעומק מהי התמכרות בכלל ולאוכל בפרט ואיך היא משפיעה על הגוף, הרגש והחשיבה. כבר באמצע התהליך רבים חווים שינוי תפיסה משמעותי.

עובדים על הראש, לא על הקלוריות

אצלנו, רוכשים הרגלים ואסטרטגיות בכדי לחיות ללא צורך ב"שימוש" בסוכר ואכילה כפייתית. המטרה היא שינוי תפיסה לגבי מה ואיך אוכלים. בתכנית שלי לא עושים דיאטה, לא רעבים, לא מתאפקים ולא מרגישים חסך. עוברים תהליך שמשחרר מהאובססיה.

תכנית המשך מותאמת אישית​

כדי לאכול בתבונה למשך כל החיים, חשוב לבנות תכנית שתשמר את השינוי. הלקוחות שלי מסיימים את התהליך מצויידים בתכנית המשך מותאמת אישית אשר מלווה אותם למשך החיים החדשים שלהם. בנוסף, קיימות פעילויות המשך לכל הבוגרות ובוגרים של התכניות למיניהן.

כדי לקבל תוצאה אחרת, צריכים לעשות משהו אחר.

הצטרפו אלינו